Diagnoza w kierunku Zespołu Aspergera

Pomoc dla osób z zespołem Aspergera

Nasza wiedza o syndromie Aspergera wzrasta z dnia na dzień. Coraz lepiej rozumiemy, że objawy i deficyty jakie wpisane są w tą chorobę, utrudniają, a czasem nawet uniemożliwiają normalne, szczególnie społeczne, funkcjonowanie. Idzie za tym brak społecznego zrozumienia i akceptacji.

Trudności w dostosowaniu się do zmian, nowości, norm i reguł. Sztywne, często specyficzne, wąskie oraz bardzo wciągające, a nieraz ekscentryczne i obsesyjne zainteresowania, dodatkowo odsuwają osobę od życia w grupie.

Problemy z rozumieniem mowy, sarkazmu, ironii, literalne rozumienie metafor są częstym problemem utrudniającym socjalizację. Ludzie cierpiący na zespół Aspergera często odzywają się niestosownie do sytuacji, nie rozumieją kontekstu społecznego, popełniają gafy i są negatywnie odbierane przez otoczenie.

Jeśli masz podobne problemy, widzisz u siebie społeczne trudności, sztywność i problem z rozumieniem innych, zgłoś się. Nigdy nie jest za późno na pomoc. Wiedza to pierwszy krok do zmiany i poprawy własnego życia.

Cena:

Diagnoza Autyzmu, Zespołu Aspergera – 800 pln (pakiet podstawowy)

Powrót
Zapisz się na wizytę